Buty w naszej garderobie

Każdy kto posiada więcej par butów wie, że po pewnym czasie ich przechowywanie może stać się problematyczne. Buty zajmują przede wszystkim dużo przestrzeni, a w dodatku bardzo trudno przechowuje się je tak, by utrzymać wśród nich porządek. Przede wszystkim – każdy producent wprowadza swój rozmiar pudełka na buty.

www.trzos.gniezno.pl

Nie ma tu czegoś takiego jak standard, jeśli chodzi o rozmiar i wszystko uzależnione jest od posiadanego modelu. Prowadzi to zwykle do dylematu – czy szersze, ale krótsze pudełko powinno być na dłuższym i węższym, czy na odwrót? Jakkolwiek byśmy na te pytanie nie odpowiedzieli, to konsekwencje są zawsze te same – chaos i kompletnie nieestetyczne wykonanie psuje nawet wielogodzinny wysiłek. Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób na zapobiegnięcie takiej sytuacji.

Wystarczy tak naprawdę zaopatrzyć się w kilka (w zależności od ilości butów) pudełek o tych samych rozmiarach. Mogą to być zarówno opakowania kartonowe jak i plastikowe. Można opatrzyć je osobnym podpisem, by namierzanie ulubionej pary kozaków, gdy zima zapuka do okna – było tylko kwestią spojrzenia na stosowną etykietę.