Co zrobić z zimowymi ubraniami na wiosnę?

Zima to zawsze okres ukrywania się pod grubymi warstwami ubrań różnego typu. W momencie kiedy robi się coraz cieplej powoli przepraszamy porzucone wcześniej spódniczki mini, a wysokie, podgrzewane kozaki chętnie zamieniamy na trampki. Jednocześnie musimy pozbyć się tego „drugiego” rodzaju odzieży, a więc ubrań zimowych. Bardzo łatwo wrzucić po prostu wszystko do jakiejś starej szafy, aby tam przeczekało do kolejnej zimy. Nie jest to jednak najlepszy pomysł, zwłaszcza, jeśli chcemy, aby ubrania przetrwały w odpowiednich warunkach.

stuły kapłańskie http://ornaty.pl/pol_m_Szaty-Liturgiczne_Stuly-229.html stuła

Nie każdy może pozwolić sobie na tak obszerną szafę,by móc pomieścić oba zestawy (wiosenny i zimowy) jednocześnie. Najlepszym sposobem będzie zastosowanie odpowiednich form zabezpieczenia odzieży przed wilgocią i umieszczenie jej np. w specjalnych workach na odzież. W ten sposób unikniemy niepożądanych skutków jednocześnie mocno kompresując ubrania, które następnie w łatwy sposób można umieścić np. w nieużywanej szafce znajdującej się w przedpokoju, albo w jednej/dwóch szufladach komody.