Ekskluzywne apartamenty w Polsce

Luksusowe apartamenty to nadal rzadkość na polskim rynku. Aby zamieszkać w jednym z takich ekskluzywnych lokali, trzeba dysponować sporą sumą pieniędzy. Mimo że dużych apartamentów nie ma jeszcze zbyt wiele, to te, które zostały oddane do użytkowania są w stanie zaoferować naprawdę wiele np. cristalpark.eu/oferta. Do udogodnień, które oferują luksusowe apartamenty, zaliczamy kino domowe, inteligentne urządzenia, salony SPA i strefy rekreacji. W budynkach pracuje wykwalifikowana obsługa, a z okna rozciąga się panorama miasta. Przykładem luksusowego apartamentowca jest Angel Wawel zlokalizowany w Krakowie.

Oferuje on Apartament Królewski, który składa się z aż czterech kondygnacji. Nazwa mówi sama za siebie – panują w nim królewskie warunki, których doświadczyć można za około 21 milionów złotych. W Polsce znajduje się kilka budynków z apartamentami. Są to warszawskie Cosmopolitan oraz Złota 44, a także wrocławskie Sky Tower i gdyńskie Sea Towers. Nie wszystkie miasta mogą pochwalić się luksusowymi apartamentowcami. W niektórych takie inwestycje dopiero powstają.