Hotele jak z bajki

Noclegi Mierzeja Wiślana e-turysta

Niektóre hotele zachwycają luksusami, które oferowane są gościom. Trafiają na listę najlepszych hoteli świata z uwagi na ich niezwykły wygląd, ciekawe aranżacje, profesjonalną obsługę i wiele udogodnień oferowanych gościom hotelowym. Na uwagę zasługuje włoski hotel Castello di Casole. Goście mogą poczuć się w nim jak w rodzinie królewskiej. Hotel zlokalizowany jest w odrestaurowanym zamku, który otoczony jest przez piękne wzgórza Toskanii. W pokojach znajdują się mozaiki i kamienne rzeźby. Na Kostaryce warto odwiedzić Nayara Hotel, którego największą zaletą jest położenie.

Hotel zlokalizowany jest na samym szczycie klifu i otoczony przez tropikalne ogrody. Z okien pokoi rozciąga się widok na wulkan Arenal. Hotel jak z bajki. Na szczycie listy znajduje się hotel Singita Sabi Sand w RPA, sąsiadujący z Parkiem Narodowym Krugera. Ośrodek oferuje gościom luksusowe pokoje w sercu Afryki. Hotel Triple Creek Ranch w stanie Montana, USA, to niejednokrotny zwycięzca rankingów. W jego ofercie znajdują się nie tylko pokoje, ale i całe domki.

Ranczo to idealna okazja do aktywnego wypoczynku.